MuDanger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GM KADS BUSS!!!!!!!

4 posters

Go down

GM KADS BUSS!!!!!!! Empty GM KADS BUSS!!!!!!!

Post  sexigais19941994 Fri May 28, 2010 3:31 pm

tad iecel kadu par GM mes visi cinamies par to nu izlem ta4u ja nebusu es nebusu gm bet dod iespeju kadam no mums mes visi te cinamies iesakam viskko palidzam ,pamacam dazadas lietinas utt!

sexigais19941994

Posts : 18
Reputation : 0
Join date : 2010-05-27

Back to top Go down

GM KADS BUSS!!!!!!! Empty Re: GM KADS BUSS!!!!!!!

Post  AlphaTwin Sat May 29, 2010 7:21 am

pec manam domam ar 3 vai 4 GM pilnigi pietiek.! un cik zinu tagad 3 jau ir.! Lai tiktu par GM ari ir jauzraksta sakarigs pieteikums.!! kapec tu doma ka uzrakstot tadu pasu pieteikumu ka parejie pirms tevis jau ir rakstijusi.!! tiesi tu busi tas izredzetais kuru panjems.? Very Happy beztam neuzskatu ka 16 gadigs berns ir spejigs but normals un sakarigs GM.!

AlphaTwin

Posts : 22
Reputation : 1
Join date : 2010-05-24

Back to top Go down

GM KADS BUSS!!!!!!! Empty Re: GM KADS BUSS!!!!!!!

Post  Admin Sun May 30, 2010 4:44 pm

sexigais19941994 wrote:tad iecel kadu par GM mes visi cinamies par to nu izlem ta4u ja nebusu es nebusu gm bet dod iespeju kadam no mums mes visi te cinamies iesakam viskko palidzam ,pamacam dazadas lietinas utt!

nesaprotu ko jus varat stresot ;D Es macos,stradaju un man ar laiku ir diezgan svaki ! Tuvaka laika visu izkatisu! nevaig ta ka mazam bernam breekt Wink

Admin
Admin

Posts : 99
Reputation : 20
Join date : 2010-04-12

http://mu.danger.lv

Back to top Go down

GM KADS BUSS!!!!!!! Empty LOL

Post  imphoteb Sun Jun 06, 2010 9:10 am

visiem ir smadzenes tikai viens cik vinam/ai ir gadu un vai vins varetu but par gm???? man ir 12 gadi bet es esmu bijis vairakos mu gm ,un visos mu es biju normals gm !!!!!!!!!!
imphoteb
imphoteb

Posts : 36
Reputation : 0
Join date : 2010-04-15

Back to top Go down

GM KADS BUSS!!!!!!! Empty Re: GM KADS BUSS!!!!!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum