MuDanger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(GM)Game Master...Pieteikums..

Go down

(GM)Game Master...Pieteikums.. Empty (GM)Game Master...Pieteikums..

Post  Krevele Wed May 26, 2010 12:07 pm

1.Sveiciens visiem!!!...Sauc mani Ervins Putnins esu no Rigas seit jau dzivoju 20.Gadus
2.Veletos...jusu serveri kandidet par (GM) man ir 20gadi esu loti regulars speletajs...online esu itin biezi diena kadas 6-8H ja pat ari visu dienu,tas ir tad ja nau jaiet uz darbu!!!darbs blakam majam tape pavadu tik biezu laiku online Wink
3.Mana pieredze ir itin normala esu vairakos serveros bijis par (GM) piemeram bulletmu,un bija vel divi serveri viens bija sinoka serveris varbut kads tadu pazist,bet vinjam serveris likvidejas Sad
4.Ar valodam ir ta Latviesu protams teicami, Anglu labi, Krievu valodu!!!!zinu sarunvalodas limeni!!! Smile
4.Serverim palidzetu...sauktu draugus spelet,Palidzetu speletajiem spele un tas procesa....Protams domatu kadus jaunus Questu...un piefiksetu laij serveri notiktu kartiba un laij visi ievero noteikumus......
5.MU speleju jau kadus 2-3gadus,Varbut kads ari mani zinatu jo visos mu kur speleju mans nick ir 4eerdy Smile

P.S. Cerams ka izvertesiet manu pieteikumu....un gaidisu kadu zinju!!!!
Mans skype nick 4eerdy

Krevele
Guest


Back to top Go down

(GM)Game Master...Pieteikums.. Empty Re: (GM)Game Master...Pieteikums..

Post  Admin Wed May 26, 2010 1:26 pm

Izpildi pareizi pieteikumu tad ari izskatisim Smile un protams registrejies foruma.

Admin
Admin

Posts : 99
Reputation : 20
Join date : 2010-04-12

http://mu.danger.lv

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum