MuDanger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wtf.?? Lachesis

2 posters

Go down

wtf.?? Lachesis Empty wtf.?? Lachesis

Post  AlphaTwin Fri May 28, 2010 4:46 am

tas balvas par quest vinj6 dod nu vienk. unikalas.! Very Happy vinneeju PK quest un balv dabuju bill of balrog+13+L+rate+Skill+ID2%

cik zinu citi admini dod balvu pec pasa izveles +13 -1 opt.!!

jo tadu ka** ka vinj6 man iedeva mierigi varu no kundun dabut un +13 uztaisit.!!

butu zinajis kada bus balva nemaz nebutu tur 4akarejies.!!

Lachesis bik piedomaa ko dod balvaa.! Very Happy

AlphaTwin

Posts : 22
Reputation : 1
Join date : 2010-05-24

Back to top Go down

wtf.?? Lachesis Empty Re: wtf.?? Lachesis

Post  Admin Fri May 28, 2010 5:12 am

Es vinam liku dot itemu aar 4 opt saubos vai tu no kundum dabusi itemu ar 4opt. Hmmm citi admini lava izveleties itemu pec izveles ? Pastasti kuri ir citi admini? viens tik tads ir kas lauj izveleties un ta vsp nebutu problema....GM vai Admins var pats izveleties ko dot un ko laut....! Tapec netaisam problemas! Negribi nepiedalies questos kadam citam varbut tad bus iespeja vineet.

Admin
Admin

Posts : 99
Reputation : 20
Join date : 2010-04-12

http://mu.danger.lv

Back to top Go down

wtf.?? Lachesis Empty Re: wtf.?? Lachesis

Post  AlphaTwin Fri May 28, 2010 6:06 am

nu tad nakamreiz kadam citam bus tads pats aplauziens ka man vinneejot.! Very Happy un itemu ar 4 opcijam esmu dabujis.!! un pat ne vienu reizi vien.!! un nu es saprastu ja dotu kkadu 400lvl item bet nu bill of balrog.? :DDDDDDDD

un nedomaju ka skill var skaitit ka normalu opciju jo skill ir vienmer.!! man vel nav izkritis weapon bez skill.!

AlphaTwin

Posts : 22
Reputation : 1
Join date : 2010-05-24

Back to top Go down

wtf.?? Lachesis Empty Re: wtf.?? Lachesis

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum